SEO optimalizace

Úvod > Poskytované služby > SEO optimalizace

Optimalizece stránek SEO je již dnes nezbytnou součástí každé internetové prezentace nebo e-shopu, pokud chceme své stránky zviditelnit ve velmi obsáhlé internetové síti.

Součástí adSYSTEM u je modul pro správu optimalizace stránek podle parametrů SEO. Můžete tak využít předvolené části nebo aplikovat své vlastní.
Každá prezentace je napojena na statistiky, které slouží k vyhodnocování návštěvnosti stránek.

Náš tým, který se dlouhodobě specializuje na optimalizaci stránek, je připraven toto nastavení udělat za vás.

Nastavíme optimalizaci stránek, provedeme registrace, zajistíme vše potřebné. Google analytics je nástroj od společnosti Google, který umožní sledovat podrobnou analýzu návštěvnosti stránek. Vyhodnocuje počty návštěvníků, dobu strávenou na stránkách a umožňuje sledovat nejhledanější slova. Napojením na google analytics získáte silný marketingový nástroj pro vyhodnocení vašich stránek. Registraci provedete na stránkách http://www.google.com/analytics/, nebo tuto záležitost přenecháte nám a my provedeme registraci za vás. Pro správné sledování a vyhodnocování vašich stránek je potřeba umístit do zdrojového kódu část scriptu, který je vygenerován po registraci na google analytics.

zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz