Poskytované služby

Úvod > Poskytované služby

GDPR a PRIVACY

zavádění legislativních změn GDPR a PRIVACY platných od 25. 5. 2018. Vstupní analýzy, interní audity, soukromé konzultace, školení na míru

On-line nástroje

Připravili jsme sadu on-line nástrojů. Na jednom místě tak prověříte domény, e-maily, lokalizaci připojení nebo zjistíte vlasní Ip adresu.

Directmail marketing

Vytvoření e-mailových šablon, odeslání na skupinu příjemců s možností sledovat počet zobrazení s možností ověření doručitelnosti na e-mailovou adresu.

Datové a cloudové služby

Neomezený přístup k datům, to je cloudové řešení adSYSTEM. Můžete mít vlastní datové úložiště

Správa serverů

Poskytujeme a zajišťujeme správu webserverů, poštovních serverů, cloudových serveru. Ke každému serveru přistupujeme se specielní péčí tak jak to vyžaduje jeho povaha. V současné době spravujeme pro naše klienty několik druhů serverů ať už jsou to VPS servery, dedikované servery nebo vlastní servery.

SMS

SMS modul je integrován do ruzných modulů adSYSTEM.

SEO optimalizace

Optimalizece stránek SEO je již dnes nezbytnou součástí každé internetové prezentace nebo e-shopu, pokud chceme své stránky zviditelnit ve velmi obsáhlé internetové síti.

Poradenství konzultace

S každým projektem se podílíme poradenskou činností v oblasti IT technologií. Poradenství se týká především realizace webových projetů, marktingu, reklamních kampaní ale i technického řešení daného projektu. Máme dlouholeté zkušenosti s touto problematikou a splečnými silami vždy najdeme optimální řešení.
zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz