Hotová řešení

Úvod > Hotová řešení

adSYSTEM disponuje velkým množstvím plně funkčními a odzkoušenými moduly, které jsou již řadu let prověřovány našimi klienty.

Diky různorodým požadavkům nabízíme celou řadu již hotových řešení mezi které patří jednoduché stránky nebo složité a náročné aplikace jako například aukční systémy, on-line testy, rezervační systémy nebo propracované řešení e-shopů.

Pokladna

Pokladna je samostatná aplikace umožňující evidenci hotovostních a bezhotovostních plateb napojených na EET.

E-shop

E-shop je kompletním řešením elektronického obchodování. Naleznete zde veškeré potřebné moduly pro správu e-shopu. Podporované jsou platební brány, velkoobchod, ceníková pásma podle odběratelských skupin, ale také pokladna s podporou EET.

Slevomat

Slevomat je soubor specielně vytvořených modulů pro provozování slevového protálu. Jedná se tak o specifické uspořádání účelově vytvořené a samostaně provozovatelné aplice

Booking systém

Booking systém je řešení pro zajištění na svých stránkách jednotlivé rezervace. Tento systém využijete především pro fitness centra, řezervaci míst na školení a přednášky. V systému si sami nastavíte přesná kritéria požadovaných rezervací.

On-line testy

Hotové řešení on-line testů. Můžete zde sestavit libobolné zkušební testy s dobou na vypracování. Po úspěšném vypracování si zkoušející může vytisknout certifikát o provedené zkoušce. Jednotlivé testy lze sestavit podle skupin zkoušejících.

Directmail systém

Directmail je aplikace pro zasílání info e-mailů.Všechny zaslané nabídky jsou podepsány DKIM, nezbytný pro úspěšné doručení příjemci. Pomocí intuitivního rozhraní si sami setavíte potřebné šablony pro zasílání nabídek. Máte k dispozici také zpětnou vazbu.

Tisk složenek

Modul pro správu tisku logistiky. Vytisknete si tak složenky podací archy, etikety, čárové kódy pro obchodní balíky a vytvoříte si také elektronické podání pro Českou poštu.

Aukční a dražební systémy, výběrová řízení

Aukční, dražební sytém včetně výběrového řízení je na míru vytvořený soubor samostatných modulů odpovídající zákonné legislativě. Jsou koncipovány jak nařizují prováděcí vyhlášky podle zákonů ČR. Moduly jsou zkontrolovány ministerstvem pro místní rozvoj.

Firemní nebo osobní stránky

adSystém nabízí správu vašich stránek pomocí CMS systémem pro správu obsahu (z anglického content management system) je to webová aplikace zajišťující správu dokumentů, nejčastěji webového obsahu. V dnešní době se jako CMS zpravidla chápou webové aplikace, někdy s případným doplňkovým programovým vybavením u ...
zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz