Proč právě adSYSTEM?

Úvod > Proč adSYSTEM?

Publikační systém adSYSTEM je nástrojem pro vytváření, správu a provoz internetových prezentací e-shopů a aplikací, bez potřeby znalostí programovacích jazyků. Umožňuje snadno vytvořit interaktivní internetovou prezentaci a vyznačuje se velkým množstvím pokročilých funkčních prvků. Aplikaci, provozovanou prostřednictvím publikačního systému adSYSTEM, lze plně spravovat prostřednictvím webového rozhraní. Umožňuje snadné a rychlé provádění veškerých změn a aktualizací s minimálními náklady. Za hlavní přednost publikačního systému adSYSTEM lze považovat jednoduchou a přehlednou obsluhu.

Díky dlouhodobému nasazování publikačního systému adSYSTEM v nejrůznějších druzích aplikací, jako jsou standardní internetové prezentace, e-shopy, portály, vnitrofiremní intranety, extranety nebo specializované zákaznické aplikace, jsou v současné době k dispozici dlouhodobě odzkoušené moduly pro naprostou většinu projektů. Zákazník potom platí pouze implementaci a nikoliv prvotní vývoj funkčnosti.

Hlavní přínosy publikačního systému adSYSTEM

 • Budete snadno a efektivně spravovat vaši internetovou prezentaci. Publikační systém Vám umožní editovat obsah bez znalosti HTML kódu.
 • Stránky budou optimalizovány pro vyhledavače.
 • Do stránek můžete vkládat obrázky, odkazy, audio a video ukázky a další komponenty.
 • Rozšiřování pomocí zásuvných modulů s možností využití na kterékoliv stránce.
 • Administrátorovi dává publikační systém plnou kontrolu nad projektem – lze měnit rozložení stránek, styly, hlavní grafiku bez zásahu programátora.

Proč zvolit komplexní IT řešení adSYSTEM

 • Společnost RIMADO s.r.o. je dodavatelem zakázkových internetových řešení. RIMADO s.r.o. je stabilní a silná společnost se zázemím a týmem odborníků s dlouholetou zkušeností v daném oboru.
 • Od roku 1997 jsme realizovali řadu internetových projektů a intranetových aplikací.
 • Mezi naše stálé zákazníky patří menší a střední firmy, ale i nadnárodní společnosti s celosvětovou působností.
 • Součástí řešení je kompletní podpora pro optimalizaci pro vyhledávače (SEO optimalizace).
 • Při zpracování poptávek se již snažíme myslet dopředu, abychom předešli případným nedorozuměním při realizaci projetu.
 • Nikdo nemůže umět všechno. Proto máme vlastní specializované konzultanty pro všechny činnosti související s vývojem, realizací a provozem internetových projektů.
 • Spuštěním projektu do ostrého provozu naše práce nekončí, ale pouze začíná další neméně důležitá etapa. Jsme připraveni pro další řešení otázek ve spojitosti s provozem stránek. Pomůžeme vám tak ve všech otázkách spojených s provozováním projektu, jako je správa obsahu, marketing, sledování a vyhodnocování návštěvnosti nebo komunikace s dalšími systémy.
 • Portfolio našich zákazníků a množství implementací nás zavazuje k poskytování kvalitních služeb a neustále pokračovat ve vývoji publikačního systému adSYSTEM.

Optimalizace pro fulltextové vyhledavače SEO

Všechny obsahové části jsou vytvářeny s ohledem pro optimalizaci fulltextových vyhledávačů (Google, Seznam, Yahoo, Jyxo aj.) Publikační systém adSYSTEM obsahuje technické prostředky pro nastavení a optimalizaci projektu.

Jako podpora pro optimalizaci jsou použity následující techniky:

 • použití URL adres a odkazů v módu rewrite (např. www.adsystem.cz/vse-o-adsystem.html)
 • nastavení title, description a keywords s možností nastavení pro každou stránku
 • drobečková navigace ve stránkách
 • formátování pomocí CSS stylu
 • použití beztabulkového layoutu
 • dodržení strukturování textu
 • použití značkování nadpisu H1-Hx

Provozování, servisní služby a aktualizace projektu

Servisní služby
Pro realizovaný projekt nadále zajišťujeme veškeré související služby spojené s jejím provozem. Projekt je koncipován s ohledem na možnost budoucího rozšíření. Po dokončení proběhne zkušební provoz, v průběhu kterého budou odstraňovány případné nedostatky ve funkčnosti stránek. Na základě požadavků klienta bude společnost RIMADO s.r.o. provádět potřebné aktualizace stránek.

Pravidelné upgrady adSYSTEM
Součástí poskytování internetových aplikačních služeb společností RIMADO s.r.o. jsou automatické upgrady jednotlivých modulů publikačního systému adSYSTEM. Získáváte tak zdarma a zcela automaticky vždy nové verze systému.

Hosting
Ke všem realizovaným projektům poskytujeme hosting, který je nedílnou součástí správného a bezproblémového chodu publikačního systému.

Garantované vlastnosti nové internetové prezentace

Grafické zpracování stránek
Grafika je navrhována tak, aby splňovala veškeré požadavky pro použití šablon jednotlivých částí systému. To umožňuje potenciální flexibilitu a snadnou změnu nezávisle na uvedeném obsahu.

Správa stránek přes webové rozhraní s ohledem na technickou zdatnost uživatele
Publikační systém adSYSTEM umožňuje veškerou správu obsahu přes webové rozhraní a jeho části jsou koncipovány tak, aby splňovaly požadavky uživatelů.

Validní zdrojový kód
Všechny naše prezentace jsou vytvářeny tak, aby splňovaly předpis W3C a respektovaly standardy HTML5 a CSS3.

Správné zobrazení stránek
Vytvořenou prezentaci standardně testujeme ve všech nejvíce používaných prohlížečích: MS Internet Explorer 11,Edge,Firefox, Chrome, Opera.

Internetové vyhledávače
Stránky jsou již od samého počátku koncipovány tak, aby svým členěním splňovaly správné vlastnosti potřebné pro fulltextové vyhledávače.

Zajištění a vývoj publikačního systému adSYSTEM do budoucna
RIMADO s.r.o. je společnost, která se z dlouhodobého hlediska zabývá vývojem a správou internetových prezentací. Vzhledem k množství implementace a realizace projektů jsme neustále motivováni k dalšímu rozvoji stávajícího publikačního systému.

zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz