Doplňkové služby a rozšíření

Úvod > Funkce adSYSTEM > Doplňkové služby a rozšíření
V systému je zabudováno určité množství doplňujících modulů pomocí kterých můžete nastavit různá potřebná nastavení. Naleznete zde například správu pro chat, nastavení plánovací kalendář. V tomto modulu najdete moduly které nejsou v základním sestavení. Tyto moduly slouží pro rozšíření nebo doplnění systému.

C Moduly v adSYTEMU je možno libovolně upravit a rozšířit.

Rozšiřující moduly:
gKALENDÁŘ AKCÍ ZDARMA  
Modul pro správu a nastavení kalendáře akcí. Jedná se o rozšiřující modul do stránek. Tento modul může být provázán např. na fotogalerie nebo související stránky.
gDISKUZNÍ FORUM ZDARMA  
Modul pro evidenci, nastavení a řízení diskuzního fóra. Tyto diskuze je možno nastavit jako řízené nebo volné. Zároveň je zde možnost zasílání odpovědí přímo na tazatele.
PODMODULY DISKUZNÍHO FORA
  • témata
  • příspěvky
  • otázky a odpovědi
  • podpis
gREZERVAČNÍ SYSTÉM ZDARMA  
Modul rozšiřující stránky o rezervační systém. Praktické využití pro rezervaci ve fitness centrech, rezervace míst nebo rezervace ubytování. Rozsah rezervací lze nastavit podle časového harmonogramu.
gČÍSELNÍKY NASTAVENÍ ZDARMA  
Specielní modul pro různá požadovaná sestavení s následním použitím na stránkách. Vytvoříte si tak například přesný vyhledávací filtr na stránkách.
PODMODULY ČÍSELNÍKU NASTAVENÍ
  • skupiny sestavení
  • položky skupin
gNASTAVENÍ ZDARMA  
Modul pro nastavení diskuzního forá, otázek a odpovědí.
PODMODULY NASTAVENÍ
  • podpisy
  • odesílatel
gANKETY ZDARMA  
Sestavení jednotlivých anket s plánovačem publikování. Můžete si tak přednastavit několik anket dopředu které se budou postupně publikovat podle vašeho nastavení.
gMICROSITE ZDARMA  
Modul na vytvoření speciálních malých webů (stránek) pod doménou III. řádu nebo vlastní doménou. Funguje jako doplněk hlavní webové prezentace. Rovněž ji lze označit za prostředek marketingu. Lze také použít jako elekrtonickávizitka.
zDALŠÍ ROZŠÍŘENÍ NA OBJEDNÁVKU  
Nenašli jste funkci napište nám rádi pro vás modul rozšíříme. Rozšiřitelnost se může týkat funkcí ale i nových podmodulů NEBO MODULŮ.
zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz