Firemní nebo osobní stránky

Úvod > Hotová řešení > Firemní nebo osobní stránky
adSystém nabízí správu vašich stránek pomocí CMS systémem pro správu obsahu (z anglického content management system) je to webová aplikace zajišťující správu dokumentů, nejčastěji webového obsahu. V dnešní době se jako CMS zpravidla chápou webové aplikace, někdy s případným doplňkovým programovým vybavením u klienta.

C Moduly CMS je možné nadále upravit nebo rozšířit.

Základní moduly CMS:
gSTRUKTURA STRÁNEK ZDARMA  
Modul pro sestavení struktury vašich stránek. Snadno tak vytvoříte požadovanou strukturu stránek. Ta se zpravidla zobrazuje v horizontální nebo vertikální podobě na stránkách.
gOBSAHOVÉ STRÁNKY - ČLÁNKY ZDARMA  
Modul pomocí kterého vytváříte samotný obsah stránek. K vytvoření obsahu je požit DHTML editor. Snadno tak vložíte do sobsahové stránky text tabulky, odkazy, obrázky, videa aj.
gGRAFIKA ZDARMA  
Modul pro nahrání vlastního loga, nastavení hlavní grafiky nebo upoutávek pro jednotlivé kategorie ale i pro celé stránky.
gSEO ZDARMA  
Pro úspěšné zobrazení stránek ve vyhledávačích je nutné stránkám nastavit SEO optomalizaci. adSYSTEM má v sobě integrovaný modul pro toto nastavení. Automaticky vám tak bude nabízet alternativní nastavení.
  • generování souboru sitemap
zROZŠÍŘENÍ NA OBJEDNÁVKU  
Nenašli jste funkci napište nám rádi pro vás modul rozšíříme. Rozšiřitelnost se může týkat funkcí ale i nových podmodulů.
zavřít

adSYSTEM

Kontakt

T: +420 724 312 180
E: rimado@rimado.cz