Můžete také využít naše další nabízené služby v oblasti vývoje , optimalizace SEO, webhostingu nebo grafických prací, které také mohou úzce souviset se správnou propagací Vašich stránek.

Jsme také schopni vytvořit převodové můstky přesně na míru podle požadavku zákazníka.

Ukázka realizace projektu

realizace projektu Zadání - Od vás obdržíme zadání vaší zakázky. My pak bezplatně navrhneme kompletní řešení s ohledem na vaše potřeby a finanční možnosti. Dostanete na výběr z několika možností a po konzultaci s vámi se provedou potřebné úpravy a vybere se konkrétní způsob realizace.

Komunikace - Jsme flexibilní. Způsob komunikace s námi si můžete zvolit podle vašich potřeb. Od telefonické, e-mailové až po pravidelné schůzky a konzultace. Kontaktovat nás můžete kdykoliv a my se vám budeme snažit vždy vyjít vstříc a odpovědět co nejdříve.

Během realizace projektu budete mít možnost se kdykoliv informovat a detailně se seznámit s momentálním stavem projektu. Nabízíme vám možnosti školení pro publikační systém a administrační systémy.

Objednávka - Objednávka obsahuje rozpis práce, předběžnou kalkulaci a termín dokončení.

Individualita - Přistupujeme ke klientům individuálně a proto i vy budete mít možnost stanovit si podmínky práce a komunikace zcela samostatně. Sami si vyberete součásti vašeho řešení a my zařídíme vše ostatní.

Efektivita - Naše práce je velmi efektivní a díky již hotovému publikačnímu systému není vysoce nákladná. Během každého projektu se samozřejmě mohou vyskytnout neočekávané problémy a chyby, proto před jeho spuštěním a umístěním na web provádíme korektury a testování. Po dokončení projektu vám poskytneme trvalou podporu a zajistíme i další vývoj a rozvoj vašich stránek.

Výsledky - S námi dosáhnete vysoké návštěvnosti. Nabízíme vám zpracovávání statistik a registrování do internetových katalogů pro zvýšení návštěvnosti vašeho webu, které je klíčem k úspěchu.

Reklama - V případě zájmu vám vytvoříme reklamní bannery a zajistíme propagaci vašeho webu na internetu i mimo něj. Optimalizací zajistíme co nejlepší umístění vašich stránek ve všech hlavních internetových prohlížečích. Nabízíme možnosti optimalizace kódu i obsahu stránek pro internetové vyhledávače, standardu SEO i zvýšení obsahu klíčových slov (tzv. „keywords“).

Shrnutí - S naší prací budete jistě spokojeni. Nabízíme vám špičkovou kvalitu, dlouholetou praxi a neocenitelné zkušenosti v oboru. Neustále vylepšujeme naše služby a za téměř 10 let jsme si získali řadu spokojených klientů – staňte se jedním z nich i VY!

Spolehněte se na nás!

Úvod
grafika